1. Extreme Horse park v Česku

Co je Extreme Trail?

Extreme Trail, American Competitive Horse Trail, Cowboy Extreme Trail

Logo ETExtreme Trail vyžaduje, aby jezdec a kůň zdolávali stezku s dovedností a obratností navzdory času. To je rozdíl mezi dalšími jezdeckými soutěžemi, jako extrémní Cowbojské závody nebo ACTHA, což je v podstatě rychlostní stezka, ve které musí jezdec s koněm zdolávat překážku po překážce tak rychle, jak jen je to možné. Obratnost a preciznost nejsou tak důležité jako u Extreme Trail, který je založen na absolutní důvěře mezi koněm a jezdcem. Vyzývá oba, aby zdolávali překážky s technickou přesností a jemností. Stupně obtížnosti jsou navyšovány a nejobtížnější překážky jsou navrženy pro nejpokročilejší.

Nejbližší akce na ranči:

Kurz s Tomem Zajacem

Srdečně zveme všechny příznivce westernového, ale i anglického ježdění., Tom Zajac je vhodný pro všechny druhy ježdění, pro začátečníky, pro koně neobsedlé, problematické a v neposlední řadě pro pokročilé jezdce, který chtějí zdokonalit svoje ježdění a nechat si poradit od odborníka., Tom připravil nejednu jezdeckou dvojici na profesionální závody,ale stejný přístup má i k těm, kteří si jezdí jen pro sebe, proto neváhejte a přijďte se přesvědčit, že to stojí za to, ať chcete, či ne závodit., , Cena pro účastníka včetně sobotního oběda, ustájení, haly a samotného kurzu je 4000,- Kč, Cena pro diváka je 300,-/den, nebo 500,- na celý víkend, s možností si na místě objednat oběd., Bližší info b.bihary@seznam.cz, nebo volejte: 602 552 859

 

Kurz s Esther Weber

Využijte Estheřiny dlouholeté zkušenosti z oblasti jezdectví a péče o koně. Nezáleží, zda se zaměřujete na westernové nebo anglické ježdění, služby v oblasti tréninku, zdraví, managementu a psychologie koní pomohou k dosažení Vašich cílů., , - Semináře pro mládež, amatérské jezdce do levelu Open, - Silné stránky:, > Soutěže: Drezura, Reining, Western Pleasure, W.Riding, Trail, W.Horsemanship, Hunter U.Saddle, Hunt Seat Equitation, Halter, Showmanship at Halter, Hunter in Hand, Longe Line, Spanish walk., > Volný čas: osobní a rodinní koně, > Připouštění: Péče a management klisen, hříbat a hřebců, > Jezdectví – řeč těla, hry, komunikace mezi jezdcem a koněm, trénink koní ze země, lonžování, Cena kurzu je 3000,- včetně ustájení

 

Finále CETA

Podmínkou pro ty, co chtějí jet finále o 50 tis. je účastnit se alespoň 3 závodů v sezoně. Závodit však může kdokoli, ale ne o finanční prémii., Podrobnosti najdete v propozicích, které budou zveřejněny cca 10 dní před závodem.

 

Kurz akademického ježdění s Madelaine Perić

 

Svatomartinská vyjížďka + zábava na motorestu

Překážky vytvořené v Extreme Parku jsou zhuštěné do malého prostoru a navazují jedna na druhou. Tím vytvářejí extrémní podmínky, které byste nemohli v přírodě takto pohromadě potkat. Při pravidelném tréninku si vytvoříte se svým koněm takovou důvěru, že s Vámi půjde Váš kůň všude tam, kam ho povedete, a bude věřit, že ho povedete vždy bezpečně.

EXTREME TRAIL PARK Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

Extreme Trail je vhodný pro každé plemeno a pro každého jezdce, který chce přesvědčit svého koně, že jdou zdolávat velké překážky na cestě.

Ranč Hoštka - Osada Ježkův Mlýn

Hoštka u Roudnice nad Labem

GPS: 50°29'17.085"N, 14°19'24.370"E