1. Extreme Horse park v Česku

Co je Extreme Trail?

Extreme Trail, American Competitive Horse Trail, Cowboy Extreme Trail

Logo ETExtreme Trail vyžaduje, aby jezdec a kůň zdolávali stezku s dovedností a obratností navzdory času. To je rozdíl mezi dalšími jezdeckými soutěžemi, jako extrémní Cowbojské závody nebo ACTHA, což je v podstatě rychlostní stezka, ve které musí jezdec s koněm zdolávat překážku po překážce tak rychle, jak jen je to možné. Obratnost a preciznost nejsou tak důležité jako u Extreme Trail, který je založen na absolutní důvěře mezi koněm a jezdcem. Vyzývá oba, aby zdolávali překážky s technickou přesností a jemností. Stupně obtížnosti jsou navyšovány a nejobtížnější překážky jsou navrženy pro nejpokročilejší.

Nejbližší akce na ranči:

Vytrvalostní závody ČJF

 

Velikonoční zajíček

Tradičně vás zveme na velikonoční vyjížďku po okolí s vozy, pečení buřtů a mobilní bar čeká i na ty co svého koně nemají a chtějí jet na vyjížďku.

 

1. Veřejný trénink s telaty, Extreme trail, Školení rozhodčích na ET

Srdečně zveme příznivce westernových soutěží s telaty a práce s nimi a zároveň vás zveme na veřejný trénink Extreme trailu., Platnost krve je 12 měsíců a očkování koní je samozřejmostí., Možnost ustájení 250,- na den, ubytování v mobileimu nebo penzionu., Bližší info na fb nebo na tel čísle 602 552 859, , Další trénink máme naplánovaný na 26.-27.5.

 

Kurz s Tomem Zajacem

Srdečně Vás zveme na kurz s Tomem Zajacem - Kurz je veden dle přání účastníka, -práce ze země, -lonžování na dvou lonží, -westernové disciplíny, -odbourání zlozvyků vašeho koně, -správný sed, ...a cokoliv co chcete zlepšit, naučit sebe a svého koně., , Cena kurzu je 4000,- vč. ustájení, haly , oběda a malého občerstvení. Ubytování si můžete domluvit na mailu b.bihary@seznam.cz nebo na tel. čísle 602 552 859, , Další kurzy jsou naplánované: 1. - 3. 6. 2018, 28. - 30. 9. 2018, 2. - 4. 11. 2018

 

Čarodějnice na ranči

Překážky vytvořené v Extreme Parku jsou zhuštěné do malého prostoru a navazují jedna na druhou. Tím vytvářejí extrémní podmínky, které byste nemohli v přírodě takto pohromadě potkat. Při pravidelném tréninku si vytvoříte se svým koněm takovou důvěru, že s Vámi půjde Váš kůň všude tam, kam ho povedete, a bude věřit, že ho povedete vždy bezpečně.

EXTREME TRAIL PARK Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

Extreme Trail je vhodný pro každé plemeno a pro každého jezdce, který chce přesvědčit svého koně, že jdou zdolávat velké překážky na cestě.

Ranč Hoštka - Osada Ježkův Mlýn

Hoštka u Roudnice nad Labem

GPS: 50°29'17.085"N, 14°19'24.370"E


Verze pro tisk

Infobox
  • Nabízíme novou službu, výšivky dle vašeho návrhu

    Vyšijeme nápisy, loga, našivky pro firemní oblečení, sportovní kluby, pro koňáky či pejskaře, také na vlastní oblečení, deky, ručníky, ohlávky atd. Výšivku zrealizujeme na cokoli, co se dá prošít. Ukázky a informace zde

  • Zveřejněn kalendář akcí 2018

    Byl publikován kalendář akcí pro rok 2018, zatím však není definitivní. Je možné, že se v něm dodatečně objeví další události. Popisy událostí budou průběžně doplněny.
    Kalendář akcí zde...


sponzoři