1. Extreme Horse park v Česku

Co je Extreme Trail?

Extreme Trail, American Competitive Horse Trail, Cowboy Extreme Trail

Logo ETExtreme Trail vyžaduje, aby jezdec a kůň zdolávali stezku s dovedností a obratností navzdory času. To je rozdíl mezi dalšími jezdeckými soutěžemi, jako extrémní Cowbojské závody nebo ACTHA, což je v podstatě rychlostní stezka, ve které musí jezdec s koněm zdolávat překážku po překážce tak rychle, jak jen je to možné. Obratnost a preciznost nejsou tak důležité jako u Extreme Trail, který je založen na absolutní důvěře mezi koněm a jezdcem. Vyzývá oba, aby zdolávali překážky s technickou přesností a jemností. Stupně obtížnosti jsou navyšovány a nejobtížnější překážky jsou navrženy pro nejpokročilejší.

Nejbližší akce na ranči:

Dětský zážitkový kurz s koňmi

 

3. kolo Cowboy games a ETCH 2018

Sobota od 10 hod, 1.kolo Ranch Sorting, Etreme trail Youth ( ruka+sedlo), Extreme trail Amateur, Pole Bending ( Junior+ dospělí), 2.kolo Ranch Sorting, Barrel race ( kids, junior, dospělí), Extreme Cowboy race, , Neděle od 10 hod, 1.kolo Trailer Loading, Extreme trail mladí neobsednutí koně do 4let, Extreme trail Forever Young, Extreme trail Open, Klasický trail (Kids,Junior, Dospělí, 2.kolo Trailer Loading

 

Dětské soustředění na ranči

 

Dospělácké soustředění na ranči, (práce s telaty, Extreme trail, vandry aj.)

 

4. kolo Cowboy games

Překážky vytvořené v Extreme Parku jsou zhuštěné do malého prostoru a navazují jedna na druhou. Tím vytvářejí extrémní podmínky, které byste nemohli v přírodě takto pohromadě potkat. Při pravidelném tréninku si vytvoříte se svým koněm takovou důvěru, že s Vámi půjde Váš kůň všude tam, kam ho povedete, a bude věřit, že ho povedete vždy bezpečně.

EXTREME TRAIL PARK Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

Extreme Trail je vhodný pro každé plemeno a pro každého jezdce, který chce přesvědčit svého koně, že jdou zdolávat velké překážky na cestě.

Ranč Hoštka - Osada Ježkův Mlýn

Hoštka u Roudnice nad Labem

GPS: 50°29'17.085"N, 14°19'24.370"E