1. Extreme Horse park v Česku

Co je Extreme Trail?

Extreme Trail, American Competitive Horse Trail, Cowboy Extreme Trail

Logo ETExtreme Trail vyžaduje, aby jezdec a kůň zdolávali stezku s dovedností a obratností navzdory času. To je rozdíl mezi dalšími jezdeckými soutěžemi, jako extrémní Cowbojské závody nebo ACTHA, což je v podstatě rychlostní stezka, ve které musí jezdec s koněm zdolávat překážku po překážce tak rychle, jak jen je to možné. Obratnost a preciznost nejsou tak důležité jako u Extreme Trail, který je založen na absolutní důvěře mezi koněm a jezdcem. Vyzývá oba, aby zdolávali překážky s technickou přesností a jemností. Stupně obtížnosti jsou navyšovány a nejobtížnější překážky jsou navrženy pro nejpokročilejší.

Nejbližší akce na ranči:

Finále Cowboy Games a Extreme trail Challenge 2018

Sobota od 10 hod, 1.kolo Ranch Sorting, Etreme trail Youth, Extreme trail Amateur, Pole Bending ( Junior+ dospělí), 2.kolo Ranch Sorting, Barrel race ( kids, junior, dospělí), Extreme Cowboy race, , Neděle od 10 hod, 1.kolo Trailer Loading, Extreme trail mladí neobsednutí koně do 4let, Extreme trail Forever Young, Extreme trail Open, ET pohár ranče Ježkův Mlýn, Extreme Cowboy race

 

Podzimní zážitkový kurz pro dospělé

 

Loučení s létem

Srdečně zveme příznivce dobré nálady a party dobrých přátel, kteří si chtějí zasoutěžit, užít si příjemný den dobré nálady a výborné hudby v podání Třebíčské kapely SEM a TAM., Začínáme v 11 hodin, tentokrát bez vyjížďky po okolí. Jsou pro vás připravené soutěže, jak rychlostní, tak vyřazovací, ale i týmové., Samozřejmostí jsou platné krve 12 měsíců a povinné očkování., - Barely, - Klobouková, - Převozník (týmová), - Židličková, - Free style - předveďte sebe a svého koně jakýmkoliv způsobem, který zaujme diváky i porotu ( v maskách i bez, vtipnou ukázkou, nebo klasické ježdění, skoky, práce ze země....atd)

 

Kurz Akademického ježdění s Madelaine Perić

 

Kurz s Tomem Zajacem

V termínu 2.-3.11.2018 proběhne na na ranči Ježkův mlýn seminář s trenérem, aktivním jezdcem a dlouholetým výrobcem kvalitních westernových sedel Tomem Zajacem., , Tom se každé dvojici věnuje individuálně, dle potřeb konkrétního jezdce a koně, a to jak při práci se sedla tak ze země. Kurz je tak přínosem pro kohokoli, ať už pro začátečníky, pokročilé, hobby či závodní jezdce a koně., , Cena semináře je 3000,- Kč, cena za užití haly 300,- Kč/1 kůň/kurz. Cena ustájení je 300,- Kč/den - v ceně seno, sláma, voda, pevný box. Cena pro případné diváky je 300,- Kč/den nebo 500,- Kč/celý kurz. Strava a občerstvení na místě (není v ceně kurzu)

Překážky vytvořené v Extreme Parku jsou zhuštěné do malého prostoru a navazují jedna na druhou. Tím vytvářejí extrémní podmínky, které byste nemohli v přírodě takto pohromadě potkat. Při pravidelném tréninku si vytvoříte se svým koněm takovou důvěru, že s Vámi půjde Váš kůň všude tam, kam ho povedete, a bude věřit, že ho povedete vždy bezpečně.

EXTREME TRAIL PARK Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

Extreme Trail je vhodný pro každé plemeno a pro každého jezdce, který chce přesvědčit svého koně, že jdou zdolávat velké překážky na cestě.

Ranč Hoštka - Osada Ježkův Mlýn

Hoštka u Roudnice nad Labem

GPS: 50°29'17.085"N, 14°19'24.370"E


Verze pro tisk

Infobox
  • ZVEŘEJNĚN PROGRAM FINÁLOVÉHO KOLA ETCH 2018

    Současně jsou zveřejněny propozice, plánky na závody a spuštěna on-line přihláška na závody.
    Vše najdete na této stránce.


Děkujeme sponzorům