Nacházíte se: Domů > Aktuality a zprávy – Veřejný trénink s Tomem ZajacemAktuality a zprávy

Veřejný trénink s Tomem Zajacem

22.10.2013

Tom ZajacNa ranči Ježkův mlýn proběhl dne 22.10.2013 veřejný trénink s Tomem Zajacem. Tom Zajac je známý svým jedinečným a nezapomenutelným přístupem k lidem i koním.

Jeho vrozená schopnost odhalit hlavní příčiny neshody, najít individuální řešení a posunout tak dvojici na jejich společné cestě dál, je pověstná po celé republice.

 

Fotogalerie z akce zde

 

 

Verze pro tisk

Infobox
 • Výsledky 4. závodu CETA Extreme Trail 2017

  Zveřejněny výsledky závodu 4. kola CETA Extreme Trail 2017 který se konal na ranči Ježkův Mlýn v neděli 20 srpna 2017. Výsledky najdete ve stejnojmenné sekci...

  Výsledky závodů zde...

 • Zveřejněna Pravidla CETA pro rok 2017

  Zveřejnili jsme Pravidla CETA pro rok 2017. Najdete v nich i ceny startovného pro jednotlivé závody, mimo závodu finálního, u něj bude cena zveřejněna dodatečně.
  Pravidla najdete zde...

 • Kalendář akcí na rok 2017

  Zveřejněn rámcový přehled akcí pro rok 2017. Podrobnosti o jednotlivých akcích budou doplňovány průběžně. Přehled zatím není kompletní, několik dalších akcí je v jednání, a do kalendáře budou doplněny již brzy. Kalendář akcí najdete zde...

 • Veterinární podmínky 2017

  Státní veterinární správa zveřejnila podmínky pro rok 2017, které jsou důležité nejen pro jezdce, ale i pořadatele jezdeckých akcí. Podrobnosti najdete v dokumentu zde. Vyšetření na infekční anémii stále nesmí být starší než 6 měsíců!


sponzoři