Nacházíte se: Domů > Aktuality a zprávy – Informace o otevření Extreme ParkuAktuality a zprávy

Informace o otevření Extreme Parku

27.06.2013

5.7.2013 proběhne slavnostní otevření nového Extreme Parku. Představíme a popíšeme jednotlivé překážky, seznámíme Vás s cíli a záměry Extreme Parku v budoucím období a poskytneme základní informace.

Na překážkách Vám předvedou koně z ranče Ježkův Mlýn, jak se některé překážky překonávají.

Upozorňujeme nedočkavé jezdce, že v pátek nebude Extreme Park přístupný pro externí koně a to zejména vzhledem k programu dne - Hoštecký podkovák.

Proto s touto možností nepočítejte, pokud dorazíte do Hoštky na koni.

Pro externí koně otevřeno až od 6.7.2013 - viz ceník.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS a děkujeme za pochopení.

- Admin Kuba -

 

 

Verze pro tisk

Infobox
 • Výsledky 4. závodu CETA Extreme Trail 2017

  Zveřejněny výsledky závodu 4. kola CETA Extreme Trail 2017 který se konal na ranči Ježkův Mlýn v neděli 20 srpna 2017. Výsledky najdete ve stejnojmenné sekci...

  Výsledky závodů zde...

 • Zveřejněna Pravidla CETA pro rok 2017

  Zveřejnili jsme Pravidla CETA pro rok 2017. Najdete v nich i ceny startovného pro jednotlivé závody, mimo závodu finálního, u něj bude cena zveřejněna dodatečně.
  Pravidla najdete zde...

 • Kalendář akcí na rok 2017

  Zveřejněn rámcový přehled akcí pro rok 2017. Podrobnosti o jednotlivých akcích budou doplňovány průběžně. Přehled zatím není kompletní, několik dalších akcí je v jednání, a do kalendáře budou doplněny již brzy. Kalendář akcí najdete zde...

 • Veterinární podmínky 2017

  Státní veterinární správa zveřejnila podmínky pro rok 2017, které jsou důležité nejen pro jezdce, ale i pořadatele jezdeckých akcí. Podrobnosti najdete v dokumentu zde. Vyšetření na infekční anémii stále nesmí být starší než 6 měsíců!


sponzoři