Nacházíte se: Domů > Aktuality a zprávy – Výsledky zavodů 2013Aktuality a zprávy

Výsledky zavodů 2013

14.09.2013

Výsledky závodůPro ty, kteří se nevšimli, přinášíme info, že byla (v menu) založena nová sekce "Výsledky závodů 2013". V té budete nyní nacházet informace o proběhlých závodech a výsledcích zavodů, které pořádala CETA na Ranči Ježkův mlýn v Hoštce u Roudnice nad Labem.

První informace a výsledky přinášíme o historicky "Prvních závodech Extreme Horse Trail", které jsme uspořádali 7. září 2013 u nás, na Ranči Ježkův mlýn Hoštka.

 

Rubrika byla dnes aktualizována o fotogalerii (440 foto!!) a bude následovat zbytek fotografií ve druhé části. Již brzy..

Team CETA

 

 

Verze pro tisk

Infobox
 • Výsledky 4. závodu CETA Extreme Trail 2017

  Zveřejněny výsledky závodu 4. kola CETA Extreme Trail 2017 který se konal na ranči Ježkův Mlýn v neděli 20 srpna 2017. Výsledky najdete ve stejnojmenné sekci...

  Výsledky závodů zde...

 • Zveřejněna Pravidla CETA pro rok 2017

  Zveřejnili jsme Pravidla CETA pro rok 2017. Najdete v nich i ceny startovného pro jednotlivé závody, mimo závodu finálního, u něj bude cena zveřejněna dodatečně.
  Pravidla najdete zde...

 • Kalendář akcí na rok 2017

  Zveřejněn rámcový přehled akcí pro rok 2017. Podrobnosti o jednotlivých akcích budou doplňovány průběžně. Přehled zatím není kompletní, několik dalších akcí je v jednání, a do kalendáře budou doplněny již brzy. Kalendář akcí najdete zde...

 • Veterinární podmínky 2017

  Státní veterinární správa zveřejnila podmínky pro rok 2017, které jsou důležité nejen pro jezdce, ale i pořadatele jezdeckých akcí. Podrobnosti najdete v dokumentu zde. Vyšetření na infekční anémii stále nesmí být starší než 6 měsíců!


sponzoři