PF 2018Aktuality a zprávy

Výsledky zavodů 2013

14.09.2013

Výsledky závodůPro ty, kteří se nevšimli, přinášíme info, že byla (v menu) založena nová sekce "Výsledky závodů 2013". V té budete nyní nacházet informace o proběhlých závodech a výsledcích zavodů, které pořádala CETA na Ranči Ježkův mlýn v Hoštce u Roudnice nad Labem.

První informace a výsledky přinášíme o historicky "Prvních závodech Extreme Horse Trail", které jsme uspořádali 7. září 2013 u nás, na Ranči Ježkův mlýn Hoštka.

 

Rubrika byla dnes aktualizována o fotogalerii (440 foto!!) a bude následovat zbytek fotografií ve druhé části. Již brzy..

Team CETA

 

 

Verze pro tisk

Infobox
 • Nabízíme novou službu, výšivky dle vašeho návrhu

  Vyšijeme nápisy, loga, našivky pro firemní oblečení, sportovní kluby, pro koňáky či pejskaře, také na vlastní oblečení, deky, ručníky, ohlávky atd. Výšivku zrealizujeme na cokoli, co se dá prošít. Ukázky a informace zde

 • Výsledky 4. závodu CETA Extreme Trail 2017

  Zveřejněny výsledky závodu 4. kola CETA Extreme Trail 2017 který se konal na ranči Ježkův Mlýn v neděli 20 srpna 2017. Výsledky najdete ve stejnojmenné sekci...

  Výsledky závodů zde...

 • Zveřejněna Pravidla CETA pro rok 2017

  Zveřejnili jsme Pravidla CETA pro rok 2017. Najdete v nich i ceny startovného pro jednotlivé závody, mimo závodu finálního, u něj bude cena zveřejněna dodatečně.
  Pravidla najdete zde...

 • Kalendář akcí na rok 2017

  Zveřejněn rámcový přehled akcí pro rok 2017. Podrobnosti o jednotlivých akcích budou doplňovány průběžně. Přehled zatím není kompletní, několik dalších akcí je v jednání, a do kalendáře budou doplněny již brzy. Kalendář akcí najdete zde...

 • Veterinární podmínky 2017

  Státní veterinární správa zveřejnila podmínky pro rok 2017, které jsou důležité nejen pro jezdce, ale i pořadatele jezdeckých akcí. Podrobnosti najdete v dokumentu zde. Vyšetření na infekční anémii stále nesmí být starší než 6 měsíců!


sponzoři