Aktuality a zprávy

Vítejte v nové sezoně 2019

10.05.2019

ilustrační obrázekVážení jezdci a příznivci rodeového sportu, tak jako každé jaro je před námi nová rodeová sezóna, a tak jako každé jaro se všichni ptáme, co nás v ní čeká.
Tak jako každé jaro vymýšlíme, co nového a zajímavého pro vás připravit a celou zimu si lámeme hlavu, co pro vás bude nejlepší nezajímavější a nejpřitažlivější.
Loňskou sezónou jsme otevřeli společný seriál rodeových, rychlostních a X-treamových disciplín, které vám přinesou spoustu možností, kdy ukázat kvalitu a všestrannost vašich koní i vás samotných.
A protože jste v průběhu celé sezóny ukázali, že rostete a posouváte se dál, tak my pro vás letos připravujeme další výzvy, ve kterých budete moct dokázat, že na to máte.

Nejen dobří koně jsou rozhodující při dobytkářských disciplínách, pro dobrý závod je stejně tak důležitý kvalitní a dobře připravený dobytek.
Protože to víme, připravujeme pro vás další stádo, většinou mastného plemene, které nám umožní rozšířit dobytkářské disciplíny a navíc pro nás otevře i možnost Old OPEN třídy pro jezdce s většími zkušenostmi.
Dalším bonusem, které nám toto stádo přinese, je možnost nových disciplín, kdy pro letošek to bude disciplína 3 men and 2 gates (novinka), což je obdoba disciplíny Ranch Sorting, ale jak už sám název napovídá jede Team 3 jezdců a v aréně jsou 2 brány.
Další novinkou, kterou připravujeme pro srpnový víkend, je show - noční barely, noční rychlostní extreme trail na aréně a noční drill team a potom i noční hudební produkce.

ilustrační obrázekMimo těchto novinek na vás čeká standartně kvalitní zázemí, nejen tři jezdeckých arén, ale také dobré jídlo, pití a správná společnost stejně bláznivých lidí, což ke správným závodům beze sporu patří.
Všechny disciplíny jsou měřeny časomírou a na FairPlay a korektní jízdy budou dohlížet dobře proškolení rozhodčí.
V disciplínách  open budou jezdci odměňováni  poháry + financemi, v juniorech poháry, v kids třídách medailemi, v třídách old open bude poloviční startovné + catle fee bez cen
Celý seriál bude bodován stejně, jako loni, od prvního místa
pěti body, za druhé 4 body atd.

 Seriál bude v dobytkářských disciplínách uzavřen finálovým kolem, při kterém se bude přidělovat za první místo sedm bodů, druhé 6 bodů atd.

Na vítěze finále čekají opravdu velké poháry a na jezdce, kteří nasbírají největší počet bodů, budou čekat, stejně jako loni, košile se jménem šampióna a se jménem disciplíny, ve které se šampionem stal.
Poslední, ale rozhodně ne nejméně důležitou novinkou letošní sezóny, bude závěrečný  ceremoniál předávání výher šampionům, spojený s plesem, kdy ženy i muži budou mít šanci vyndat z šatníku kousky, které by se na závodní arénu příliš nehodily.

Jak vidíte snažilli jsme se pro vás tu letošní sezónu udělat hezčí, zajímavější, bohatší a věříme a doufáme, že se do ní vrhnete se stejným elánem jako my.
Těšíme se na Vás na Hoštce

Váš realizační tým

 

 

Verze pro tisk

Infobox
  • Zveřejněn kalendář akcí 2019

    Najdete v něm připravované akce na rok 2019. Jedná se zatím o prvotní informace, podrobnosti budou doplňovány postupně.Kalendář akcí zde...

  • Nabízíme novou službu, výšivky dle vašeho návrhu

    Vyšijeme nápisy, loga, našivky pro firemní oblečení, sportovní kluby, pro koňáky či pejskaře, také na vlastní oblečení, deky, ručníky, ohlávky atd. Výšivku zrealizujeme na cokoli, co se dá prošít. Ukázky a informace zde


sponzoři